Mix&Match20%
Proskin
1 / 1
Mix&Match20%
Proskin

The Essence

Størrelse:100 ml
Mix&Match
Pris: 607,96 kr.
Original pris:759,95 kr.
Spar 152 kr.

Pris pr. styk ved køb af 2 produkter fra samme kampagne

Mix 2 spar 20% på næsten alt*

Kombinér frit mellem alle produkter markeret med "Mix&Match"

Se hele kampagnen
Optjen 61 point hos Club Matas
Med dette produkt får du fri levering ·
Inspireret af 30 års forskning og innovation kombinerer denne banebrydende 3-i-1-formel egenskaberne fra en mild kemisk eksfolierende, en toner og en essence for at afsløre en glattere, blødere og mere hydreret hud.

En kraftfuld kombination af vores TFC8®, et patenteret kompleks af naturlige aminosyrer, højkvalitetsvitaminer og syntetiske molekyler, der fremmer hudens naturlige foryngelses- og reparationsprocesser, samt en blanding af hydroxy syrer, herunder fytinsyre (AHA), salicylsyre (BHA) og gluconolacton (PHA), eksfolierer blidt og forbedrer hudens evne til at bevare fugt.

Antioxidant wasabi-ferment beskytter huden mod miljøpåvirkninger, mens hvid pæonblomst hjælper med at fugte, berolige og beskytte mod forurening. Resultatet er en lysere, glattere teint med en strålende, næret glød.

Vigtigste fordele:
• Reducerer misfarvning.
• Forbedrer hudens struktur.
• Forbedrer hudens evne til at tiltrække og bevare fugt.
• Forbedrer udstrålingen.
• Regulerer overdreven talgsekretion.
• Reducerer synlige porer.

Inspiration

Prøv Hudplejeguiden og få en skræddersyet hudplejerutine

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Kundeanmeldelser

Vær den første til at anmelde dette produkt
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere