Mix&Match20%
1 / 1
Mix&Match20%

J’adore Les Adorables - Body Cream

Størrelse:150 ml
Mix&Match
Pris: 571,96 kr.
Original pris:714,95 kr.
Spar 143 kr.

Pris pr. styk ved køb af 2 produkter fra samme kampagne

Mix 2 spar 20% på næsten alt*

Kombinér frit mellem alle produkter markeret med "Mix&Match"

Se hele kampagnen
Optjen 58 point hos Club Matas
Med dette produkt får du fri levering ·
J'adore Les Adorables Body Cream er cremet og nærende, fugter huden samt efterlader den blød, frisk og behagelig.
J'adore er beriget med jasminvoks og bomuldsekstrakt og består af 92 %* ingredienser af naturlig oprindelse. Den generøst duftende formel sikrer, at de friske blomsternoter i J'adore holder hele dagen.
Den hvide bodycreme, der spiller i regnbuens farver, har en ultrasanselig og omsluttende konsistens afspejlet i en fin glasflakon, som leder tankerne hen på J'adore-flakonens ikoniske kugleformede top.

* Mængden er beregnet ud fra ISO 16128-1- og ISO 16128-2-standarden. Procentdelen af vand inkluderet. De resterende 8 % af ingredienserne bidrager til produktets virkning, sanselighed og stabilitet.
DuftfamilieBlomster

DIOR ADDICT

Kundeanmeldelser

5
Baseret på 1 anmeldelser
100% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
51
40
30
20
10
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere
M
Marianne, 64 år
1 årVerificeret køb
Dior j’adore Body creameneDet er en god creamene og dufter godt .
Viser 1 af 1