FAST LAV PRIS
1 / 1
Variant:Transparent
Fast lav pris
16,95 kr.
- Kan afsendes med det samme.
- Fri fragt til butik ved køb over 129 kr.
På lager i 79 butikker ·
Nogle gange tæller hvert sekund – og med Nail Art Express-dråberne tørrer din neglekunst på kun 60 sekunder! Takket være pipetten kan du påføre produktet i dråbeform.
Og det bedste er, at dine negle og neglebånd på samme tid får næring med vitamin E og mandelolie, så de får et ekstra skin!
Og det bedste er, at dine negle og neglebånd på samme tid får næring med vitamin E og mandelolie, så de får et ekstra skin!
Form | Flydende |
Egenskaber | Plejende |
Finish | Shine |
COCONUT ALKANES, DISILOXANE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, TOCOPHERYL ACETATE, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL.
OBS: Der kan være små uoverensstemmelser mellem ovenstående indhold og indholdsdeklarationen på den vare, du som kunde modtager fra Matas. Vi anbefaler derfor, at du altid tjekker indholdsdeklarationen på det fysiske produkt, du modtager.
Indhold | 8 ml |
Enhedspris | 2.118,75 kr./l |
Mærke | Essence |
Kategori | Neglebåndspleje |
Se alt | Shine Neglebåndspleje |
Se alt | Essence Neglebåndspleje |
Varenummer | 824898 |
Fabrikant, EU | cosnova GmbH Am Limespark 2 65843 Sulzbach Germany |
Fabrikant kontakt | info@cosnova.com |
Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.
- Dankort
- MobilePay
- Visa
- Mastercard
- Anyday
Personlig rådgivning
Kundeanmeldelser
Sorter efter
K
karina, 48 år3 uVerificeret køb
FantastiskVirker med få dråber og neglene er tørre efter kort tid. Virkelig et godt køb til meget billige penge. Er før købt andre mærker fx på spray, men denne er den bedste
U
ulla, 68 år1 mdVerificeret køb
den bedsteJeg bruger den fordi den tørrer hurtigt, brugt i en del år nu.
L
Louise, 42 år3 mdrVerificeret køb
Hjælper!Jeg havde besluttet mig for at gro lange negle, der gik ikke mere end nogle uger også kunne man se en forskel. Hjælper på mig i hvert fald.
A
Anja, 45 år6 mdrVerificeret køb
Virker efter hensigtEt par dråber på hver negl, virker efter hensigt, hurtigt tørrende, har nu prøvet andre men ikke med samme resultat, trods den billige pris, er det den bedste jeg har prøvet
Viser 4 af 7