1 / 1
For Him Bleu Noir Deo Stick
Variant:75 ml
309,95 kr.
- Udsolgt online
Forhandles kun online
Der er nu nye regler for forførelse. Duften bygger på den klassiske Bleur Noir men er blevet mere intens og forførende og spreder sig. Duften er varm, krydret og træ-agtig med noter af friske krydderier af kardemomme og muskat. Musc gør duften sensuel og træ-noter tilføjer en klassisk maskulinitet.
Sæson | Efterår, Vinter, Nat |
Form | Stick |
Duftfamilie | Træ og læder |
AQUA (WATER), PROPYLENE GLYCOL, SODIUM STEARATE, NYLON-12, LAURETH-23, PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, LINALOOL, LIMONENE, SODIUM HYDROXIDE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, COUMARIN
OBS: Der kan være små uoverensstemmelser mellem ovenstående indhold og indholdsdeklarationen på den vare, du som kunde modtager fra Matas. Vi anbefaler derfor, at du altid tjekker indholdsdeklarationen på det fysiske produkt, du modtager.
Indhold | 75 ml |
Enhedspris | 4.132,67 kr./l |
Mærke | Narciso Rodriguez |
Serie | Him |
Kategori | Deodoranter |
Se alt | Narciso Rodriguez Deodoranter |
Se alt | Him Deodoranter |
Varenummer | 721664 |
Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.
- Dankort
- MobilePay
- Visa
- Mastercard
- Anyday
Personlig rådgivning
Kundeanmeldelser
Sorter efter
D
Dennis, 57 år1 årVerificeret køb
Mild og blød duftDejligt duft som beskrevet
i beskrivelsen
P
Per, 69 år24. jun. 2022
Mindernes duftFriskhed velvære og minde
Viser 2 af 2