KUN ONLINE
Loading...
1 / 1
  • Vil du se videoen?
    Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies
    Vil du se videoen?
    Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies
KUN ONLINE

SilkyAir Flex Hair Styling Tool

Variant:Black
1.995 kr.
Optjen 200 point hos Club Matas
  • Kan afsendes med det samme.
  • Med dette produkt opnår du fri fragt ·

Forhandles kun online

Alt-i-et hårstylingstoolet som du ved, at du har brug for!

Med den børsteløse motor og vores flex-funktion forvandler den sig fra en kraftfuld hårtørrer til et alt-i-et hårstylingstool.

Style dit hår med 4 forskellige temperaturer, tør hurtigt dit hår med den koncentrerede luftstrøm, og med 5 forskellige attachments kan du skabe enhver frisure.

-Flex-funktionen til at forvandle din hårtørrer til et stylingsværktøj-5 forskellige attachments: 2x autowrap, volumenbørste, glattebørste og koncentrator
-Hårstyling med kraftfuld koncentreret luftstrøm (57 km/t)
-4 temperaturniveauer (39°C, 50°C, 70°C, 90°C) og 3 hastighedsindstillinger
-Inkl. opbevaringsetuiForvandl SilkyAir Flex til dit ideelle værktøj

Med bare ét klik kan SilkyAir Flex nemt forvandles fra en kraftfuld hårtørrer til et alt-i-et stylingtool.

Takket være den kraftfulde børsteløse motor med 110.000 omdrejninger i minuttet, bruger dette værktøj en koncentreret luftstrøm, der kan nå op på 57 km/t.

Du kan tørre dit hår på et øjeblik og style det på enhver ønsket måde.

Hårstyling uden varmeskader.
Dette stylingtool måler lufttemperaturen 50 gange i sekundet og justerer automatisk, når temperaturen er for høj, hvilket gør varmeskader til fortid.

På grund af den koncentrerede luftstrøm kan du bruge lavere temperaturer til at tørre og style dit hår, samtidig med at hårets kvalitet bevares.

Lad os få nogle krøller – Autowrap attachments.
Med autowrap kan du nemt få definerede krøllre. Vores innovative luftstrøm vikler automatisk dit hår omkring tønden.

Luftstrømmen er fordelt jævnt, så håret tørres på en mere naturlig måde og skaber smukke krøller. Derefter kan du fiksere krøllen med funktionen til kold luft, for et mere langvarigt resultat.

SilkyAir Flex inkluderer 2 vedhæftninger til at skabe krøller til både venstre og højre side.

Volumen hele vejen – Volumebørste
Med volumenbørsten kan du skabe en salonlignende føntørring.

Med den ovale form kan du komme tæt på dine rødder og få den ønskede volumen.

Blødt og glat – Glattebørste
Glattebørsten er perfekt til at tørre og udrede dit hår på samme tid, og efterlader det glat og silkeblødt på bare få minutter.

Præcis styling – Koncentrator
Koncentratoren skaber en mere fokuseret luftstrøm for at tørre dit hår hurtigt, hvilket gør den perfekt til et poleret look. Du kan nemt style eller tørre i forskellige sektioner uden at filtre dit hår.
Indhold1 stk
Enhedspris1.995 kr./stk
MærkeSilk'n
KategoriAirstylere
Se altSilk'n Airstylere
Varenummer831087
FabrikantInvention Works B.V.�
Galileistraat 17
3029 AL Rotterdam
Netherlands
Fabrikant kontaktines@silkn.eu

Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.

  • Dankort
  • MobilePay
  • Visa
  • Mastercard
  • Anyday

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Inspiration

Kundeanmeldelser

4.8
Baseret på 5 anmeldelser
100% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
54
41
30
20
10
Alle anmeldelser læses af Matas kundeservice før publicering. Læs mere
Sorter efter
B
Barbara, 24 år
1 mdVerificeret køb
Alt i et produktJeg er meget positivt overrasket! Elsker børsterne som medfølger for at undgå frizzed hår ved hårtørring. Elsker produktet.
R
rosa, 27 år
2 mdrVerificeret køb
FantastiskEt virkelig godt produkt
D
Dinah, 28 år
6 mdrVerificeret køb
Billigt alternativ til Dyson!Den kan præcis det samme i min optik og den fungerer bare som den skal!
B
Bodil, 73 år
9 mdrVerificeret køb
Fungerer fintFungerer fint. Nem at bruge.
Viser 4 af 5