SPAR 70%
1 / 1
Farve:04 Pocketful of Sunshine
Kun 20 dage tilbage
8,08 kr.26,95 kr.Spar 19,-
- Udsolgt online
Forhandles kun online
Forkæl dine læber, og giv dem skinnende glans med essence hydra kiss LIP OIL 04 Pocketful Of Sunshine. Læbeolien har en varm orange tone, der giver et strejf af farve på dine læber. Takket være SPF 15 og den nærende tekstur har læbeolien den perfekte kombination af solbeskyttelse og en glansfuld finish. Påfør den med den tykke og bløde applikator, og nyd følelsen af sunde læber på varme sommerdage.
Dækkeevne | Let |
BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-1, C12-15 ALKYL BENZOATE, HOMOSALATE, SILICA, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, GLYCERYL BEHENATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HAEMATOCOCCUS PLUVIALIS EXTRACT, LIMONENE, CITRAL, AROMA (FLAVOR), LINALOOL, CI 15850 (RED 6).
OBS: Der kan være små uoverensstemmelser mellem ovenstående indhold og indholdsdeklarationen på den vare, du som kunde modtager fra Matas. Vi anbefaler derfor, at du altid tjekker indholdsdeklarationen på det fysiske produkt, du modtager.
Indhold | 1 stk |
Enhedspris | 8,08 kr./stk |
Mærke | Essence |
Serie | Hydra |
Kategori | Lipgloss |
Se alt | Koral Lipgloss |
Se alt | Essence Lipgloss |
Se alt | Hydra Lipgloss |
Varenummer | 840603 |
Fabrikant, EU | cosnova GmbH Am Limespark 2 65843 Sulzbach Germany |
Fabrikant kontakt | info@cosnova.com |
Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.
- Dankort
- MobilePay
- Visa
- Mastercard
- Anyday
Personlig rådgivning
Kundeanmeldelser
Sorter efter
J
Jette, 60 år1 uVerificeret køb
03 Pink Champagne
Super lip oil.Super god lip oil og meget billig.
S
Simone, 14 år2 uVerificeret køb
01 Kiss From A Rose
Meget klistretVille ikke købe igen da den er meget klistret
MF
Mie Sofie Funder, 19 år1 mdVerificeret køb
03 Pink Champagne
Okay til tiderDen her er jo fra essence, ikke sagt at deres andre produkter er dårlige, men prisen siger det på dette produkt. Den er MEGET tyk og ligger i klumper på læberne. Det gode ved den er at den har en flot farve og glød
J
Joan, 55 år1 mdVerificeret køb
04 Pocketful of Sunshine
GodRigtig god til prisen.
Viser 4 af 43