Nyhed
1 / 1
Nyhed

Mahoganysun Eau de Parfum

Størrelse:100 ml
894,95 kr.
Optjen 90 point hos Club Matas
  • Kan afsendes med det samme.
  • Med dette produkt opnår du fri fragt ·

Forhandles kun online

Hvis sommersolskin var en duft, ville dette være den. Et solbeskinnet kærtegn som løftet om en perfekt ferie. Mahoganysun er duften af solskin indkapslet i en flaske. Gourmand og sensuel, som nydelsen af en cremet is på en sommerstrand med solkysset, sød figen og strålende vanilje.

Duftnoter: Figen, frangipani, vanilje

Perroy er en kollektion af udfordrende og glædesfyldte dufte, der går nye veje i den kunstneriske parfumeverden. Hver Perroy duft er designet som en palette af stemninger og er en koncentreret elixir af følelser skabt med et smittende pop flair.

Duftene er ukomplicerede sammensætninger af unikke ingredienser af højeste kvalitet. Find den duft, der passer dit humør eller bland dem for at matche din personlighed. Perroy er et boost af glæde og lykke!
Indhold100 ml
Enhedspris8.949,50 kr./l
MærkePERROY
KategoriEau de Parfum
Se altPERROY Eau de Parfum
Varenummer1018236

Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.

  • Dankort
  • MobilePay
  • Visa
  • Mastercard
  • Anyday

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Kundeanmeldelser

Vær den første til at anmelde dette produkt
Alle anmeldelser læses af Matas kundeservice før publicering. Læs mere